Kebaphan Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz
 KEBAPHAN, BALGAT MEŞHUR KEBAP SALONU(ANKARA)

Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

 

1970'ten beri sürekli gelişen Kebephan Ankara'nın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Kebaphan Balgat kendi isminin yemek sektörüne altın harfler ile yazılması amacı ile bu yola çıkmış olduğu için , küçük başarılar ile yetinmeyip sürekli daha iyisi olmak için farklı yöntemler denemeye devam etmiştir.

 

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır.Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir . Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

 

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın referansı olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.

 

Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.